Drugoligowcy wrócili do gry. Błękitni Stargard grali w Pruszkowie

Grzegorz Drążek
Błękitni mają sześć zwycięstw, siedem remisów i siedem porażek w II lidze piłkarskiej. Tadeusz Surma
Na boiska po zimowej przerwie wróciły zespoły rywalizujące w II lidze piłkarskiej. W pierwszym spotkaniu Błękitni Stargard zremisowali na wyjeździe ze Zniczem Pruszków 1:1.

W dzisiejszym spotkaniu w Pruszkowie, w dwudziestej kolejce, stargardzki zespół stworzył sobie kilka sytuacji bramkowych, z których wykorzystał jedną. W końcówce meczu, w 87 minucie, gola strzelił Patryk Skórecki.

Bramka Skóreckiego nie zapewniła jednak Błękitnym kompletu punktów. Wcześniej, w 66 minucie, bramkę dla gospodarzy strzelił Paweł Tarnowski.

Oba zespoły mogły rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, ale brakowało skuteczności. W jednej sytuacji Błękitnych piłka po strzale Maciej Liśkiewicz trafiła w poprzeczkę.

W najbliższą sobotę Błękitni zagrają u siebie z ŁKS Łódź.

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard 1:1 (0:0)

Bramki: Tarnowski 66 - Skórecki 87.

Błękitni: Rzepecki, Rogala, Burzyński, Liśkiewicz Szymusik, Gutowski, Karmański (64 Prawucki), Mosiejko, Więcek (72 Włóka), Skórecki, Jaroch.